• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Протиаварійні, невідкладні консерваційні роботи на фасадах адміністративних будівель Національного банку України в м. Київ - 45450000-6

Місце надання послуг: м. Київ. Точну адресу надання послуг Національний банк надсилає Контрагенту на офіційну електронну пошту протягом 3 (трьох) робочих днів з дати підписання Договору Сторонами. Вимоги щодо надання послуг наведені в Додатках 2, 3 до тендерної документації. Обсяг надання послуг відображений у кошторисній документації, що завантажена окремими файлами до тендерної документації, а саме: “ЛОКАЛЬНИЙ КОШТОРИС” додаток 2 до тендерної документації та “Дефектний акт” додаток 8 до тендерної документації. Строк надання послуг – 90 (дев’яносто) календарних днів з дня отримання Контрагентом листа про початок надання послуг. Контактні особи: - з технічних питань: Андрій МАТВІЄНКО, заступник начальника управління - начальник відділу, тел. (050) 969-20-20; (050) 358-68-42, електронна адреса: Andrii.Matviienko@bank.gov.ua; - з організаційних питань: Катерина СПІВАК, старший менеджер, телефон: (050) 313-45-94, електронна адреса: Kateryna.Spivak@bank.gov.ua

Торги не відбулися

398 863.33 UAH без ПДВ
Номер: 6c97937c81a1471f91a60ade6d88f2b8
Внутрішній номер закупівлі: 30127631
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-003989-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Катерина Співак +380442540108, +380503134594 kateryna.spivak@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 398 863.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 11:27 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 11:27 - 31.08.2026 11:00
Аукціон: з 01.09.2026 15:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴398 863.33 Протиаварійні, невідкладні консерваційні роботи на фасадах адміністративних будівель Національного банку України в м. Київ - 45450000-6