-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання високовольтних елегазових вимикачів для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-001602-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 робочих дні
5 952 046.67
UAH без ПДВ
Номер:
6e8299fc15c141bfabba817994c09009
Внутрішній номер закупівлі:
30125249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-001602-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана ЯРМАК 380459658357 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 952 046.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 10:14 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 10:14 - 27.08.2026 09:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:31
Період кваліфікації:
з 27.08.2026 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 952 046.67 ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання високовольтних елегазових вимикачів для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")