-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні гранули (код за ЄЗС ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-001376-a
Торги не відбулися
85 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
903ebfe90e924d2aad36b98064258861
Внутрішній номер закупівлі:
30125022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-001376-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КУЛИКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "РОМАШКА" КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21406864
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт Куликівка, вулиця Пирогова, будинок 14-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Гринь +380989089682 kzdoromaska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 09:53 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 09:53 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 11:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 000.00 Паливні гранули (код за ЄЗС ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо)