• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ацетонітрил для хроматографії градієнт, ацетонітрил, для LC/MS, аскорбінова кислота, бор трифторид-диетиловий ефір для синтезу, спирт ізопропиловий, нітробензол, 99%, екстра чистий, метанол для хроматографії градієнтний (ВЕРХ), уротропін (гексаметилентетрамін), чда, фарм., етилацетат тех, н-гексан, н-гексан для газової хроматографії, лимонна кислота, оцтова кислота 100%, метанол для LC/MS

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 6 днів назад

164 759.03 UAH без ПДВ
Номер: 44643880cc404a16a216189d48166eb0
Внутрішній номер закупівлі: 30124889
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-001247-a   
Замовник: ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Корецька Іванна 380630619788 tender.tender007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 164 759.03 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 09:48 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 09:48 - 27.08.2026 00:00
Аукціон: з 27.08.2026 13:52
Період кваліфікації: 27.08.2026 00:00 - 31.08.2026 16:24
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴164 759.03 Ацетонітрил для хроматографії градієнт, ацетонітрил, для LC/MS, аскорбінова кислота, бор трифторид-диетиловий ефір для синтезу, спирт ізопропиловий, нітробензол, 99%, екстра чистий, метанол для хроматографії градієнтний (ВЕРХ), уротропін (гексаметилентетрамін), чда, фарм., етилацетат тех, н-гексан, н-гексан для газової хроматографії, лимонна кислота, оцтова кислота 100%, метанол для LC/MS