-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-000964-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
259 722.50
UAH без ПДВ
Номер:
6c02dc1d346649319ffb849686c69c86
Внутрішній номер закупівлі:
30124605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-000964-a
Замовник:
КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
35692211
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рабенко Надія Михайлівна +380442803610 kp-pechersk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 722.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 09:35 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 09:35 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 14:42
Період кваліфікації:
27.08.2026 00:00 - 31.08.2026 16:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴259 722.50 Мобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція