• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчування дітей (ДК 021:2015: 55523100-3 - Послуги з організації шкільного харчування), місце надання послуг: Відниківська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Відники, вул. Шкільна, 1 , Гаївська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Гаї, вул. Степана Бандери, 1, Шоломинська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Шоломинь, вул. Шевченка, Кротошинський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50-Б; Пасіки-Зубрицька гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Пасіки-Зубрицькі, пл. Незалежності, 4, Дмитровичівська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Дмитровичі, вул. Шкільна, 1

Торги не відбулися

1 878 525.00 UAH без ПДВ
Номер: 6a60fd00a8d24799a3b05c8d3b840382
Внутрішній номер закупівлі: 30122502
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-012649-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ)
Контактна особа: Дудко Уляна Григорівна +380975041539 GALYNA559@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 878 525.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 17:38 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 17:38 - 26.08.2026 09:00
Аукціон: з 27.08.2026 15:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 878 525.00 ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчування дітей (ДК 021:2015: 55523100-3 - Послуги з організації шкільного харчування), місце надання послуг: Відниківська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Відники, вул. Шкільна, 1 , Гаївська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Гаї, вул. Степана Бандери, 1, Шоломинська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Шоломинь, вул. Шевченка, Кротошинський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50-Б; Пасіки-Зубрицька гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Пасіки-Зубрицькі, пл. Незалежності, 4, Дмитровичівська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Дмитровичі, вул. Шкільна, 1