• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція)

Торги не відбулися

125 675.00 UAH без ПДВ
Номер: 1c2ff8e5a263425fa557d3351624bec5
Внутрішній номер закупівлі: 30122112
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-012260-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради
Контактна особа: Жанна Трембач +380965126527, +0382705716 fin.khmldc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 125 675.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 16:55 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 16:55 - 26.08.2026 01:00
Аукціон: з 27.08.2026 14:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴125 675.00 «Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція).