-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову освіту в закладі загальної середньої освіти – Морозівської гімназії Брусилівської селищної ради)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-012244-a
Операції з постачання послуг з харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом "г" пунктом 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України
Торги не відбулися
368 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
5b4b563bfda646b2a0fd11a4176be4cc
Внутрішній номер закупівлі:
30122107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-012244-a
Замовник:
Морозівська гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24706294
-
Адреса:
12634, Україна, Житомирська область, Село Морозівка, вулиця Миру, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Коваль +380668123613 prozorogimnaziya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
368 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 16:54 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 16:54 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴368 550.00 ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову освіту в закладі загальної середньої освіти – Морозівської гімназії Брусилівської селищної ради)