• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Запасні частини для спеціальної техніки

Завершена

199 910.00 UAH без ПДВ
Номер: bd10e8410c684de197f0ae5a2f78b9ed
Внутрішній номер закупівлі: 30120742
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-010903-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4599
Контактна особа: Шинкаренко Сергій 0668352512 a4599@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Обґрунтування умови застосування: Згідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (далі — Особливості № 1275), державні замовники здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування видів (процедур) закупівель, визначених Законами України “Про оборонні закупівлі” та “Про публічні закупівлі”. Відповідно до частиною 2 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Особливості № 1178) передбачено, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю.
Очікувана вартість: 199 910.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шків генератора
Код ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення
Кількість 3 штука
Період постачання 16.08.2026 - 15.10.2026
Місце постачання
Маховик
Код ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення
Кількість 1 штука
Період постачання 16.08.2026 - 15.10.2026
Місце постачання
Дифузор 2930-01-565-9993
Код ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення
Кількість 1 штука
Період постачання 16.08.2026 - 15.10.2026
Місце постачання
Дифузор 2930-01-565-7623
Код ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення
Кількість 1 штука
Період постачання 16.08.2026 - 15.10.2026
Місце постачання
Муфта вентилятора
Код ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення
Кількість 1 штука
Період постачання 16.08.2026 - 15.10.2026
Місце постачання
Головний гальмівний циліндр
Код ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення
Кількість 1 штука
Період постачання 16.08.2026 - 15.10.2026
Місце постачання
Сайлентблок HMMWV
Код ДК 021:2015: 35420000-4 Частини транспортних засобів військового призначення
Кількість 41 штука
Період постачання 16.08.2026 - 15.10.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 199 910.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2026 16:00
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 95eed5099af04b8f82c8acc9fc518c20
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-18-010903-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 85
Сума договору: 199 910.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Шків генератора: 15 900.00000 UAH без ПДВ
Маховик: 7 100.00000 UAH без ПДВ
Дифузор 2930-01-565-9993: 7 900.00000 UAH без ПДВ
Дифузор 2930-01-565-7623: 13 900.00000 UAH без ПДВ
Муфта вентилятора: 54 600.00000 UAH без ПДВ
Головний гальмівний циліндр: 32 630.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок HMMWV: 880.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.08.2026 00:00 - 25.12.2026 23:59
Дата підписання: 16.08.2026 23:59
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s