• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Тонометр Парамед Комфорт механічний , Інгалятор Юлайзер компр. CN-02MY-Home (ДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)

Завершена

2 084.66 UAH з ПДВ
Номер: 6fb915a6efad49b1ac0812590f9a7ca1
Внутрішній номер закупівлі: 30120153
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-010298-a   
Замовник: Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
Контактна особа: Василь Стасик +380666675719 vasja.stasyk1996@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Положеннями Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку з виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями і укладає прямий договір. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Відповідно до службової записки лікаря-психіатра Ковача О.В. від 14.08.2026 року, у закладі виникла потреба у придбанні тонометра Парамед Комфорт механічного та інгалятора Юлайзер компр. CN-02MY-Home. Зазначене обладнання необхідне для забезпечення можливості своєчасного проведення медичних заходів та контролю за станом здоров’я підопічних. Враховуючи специфіку діяльності установи та необхідність постійного медичного спостереження за підопічними, наявність справного та необхідного медичного обладнання є важливою умовою для належної організації лікувально-профілактичної роботи. Відсутність необхідного обладнання або недостатня його кількість може призвести до неможливості своєчасного проведення відповідних медичних процедур, затримки у наданні необхідної допомоги та, як наслідок, до погіршення стану здоров’я підопічних. З огляду на характер потреби, закупівля зазначеного обладнання не може бути відкладена до завершення тривалої конкурентної процедури, оскільки це може негативно вплинути на можливість своєчасного здійснення медичних заходів у закладі. Замовником проаналізовано можливість проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу. Водночас проведення такої закупівлі потребує дотримання встановлених законодавством процедурних строків, що за наявних обставин не забезпечує можливості своєчасного отримання необхідного медичного обладнання. Таким чином, нагальна потреба у придбанні зазначеного медичного обладнання зумовлена необхідністю забезпечення належної організації медичної допомоги підопічним, а об’єктивна необхідність його отримання у стислі строки унеможливлює очікування завершення процедури закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу. З урахуванням викладеного, а також на підставі службової записки лікаря-психіатра від 14.08.2026 року, замовником встановлено наявність об’єктивних обставин та нагальної потреби, що є підставою для застосування підпункту 4 пункту 13 Особливостей та укладення договору без проведення відкритих торгів та/або використання електронного каталогу.
Очікувана вартість: 2 084.66 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тонометр Парамед Комфорт механічний
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а На карті
Інгалятор Юлайзер компр. CN-02MY-Home
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " ХУСТФАРМ "
Ціна пропозиції 2 084.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2026 15:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8345e7bba3dc4bb0b10fec5049f6cef2
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-18-010298-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " ХУСТФАРМ "
Номер договору: 424
Сума договору: 2 084.66 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 948.28 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 14.08.2026 15:36
Статус:
Підписаний
pdf
СЛУЖБОВА ЗАПИСКА (4).pdf
pdf
Договір Поставки Nº 424.pdf
pdf
HAKA3 Nº 38.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАПИТ (1) (1) (1).pdf