-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Муфта Гука код ДК 021:2015 34940000-8 Залізничне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-010283-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
158 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
fee4d479c8d0420095139df2d422eab5
Внутрішній номер закупівлі:
30120132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-010283-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грузіна Ірина Вячеславівна 380487272904 nxdog@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:40 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:40 - 26.08.2026 12:00
Аукціон:
з 27.08.2026 11:55
Період кваліфікації:
26.08.2026 12:00 - 31.08.2026 18:19
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 400.00 Муфта Гука