-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот №1 - Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год); Лот №2 - Аналізатор сечі, НК 024:2023: 57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro ) напівавтоматичний/ НК 031:2024: W020101020102 Напівавтоматичні аналізатори сечі
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-009948-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 16 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 16 годин назад
328 660.42
UAH без ПДВ
Номер:
75d17087189a47eebc2b8e2f2d97cea7
Внутрішній номер закупівлі:
30119810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-009948-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41902533
-
Адреса:
81121, Україна, Львівська область, село Муроване, вулиця Шевченка,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грень Оксана Романівна +380322268822 knp.murovane@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
328 660.42 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:42 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:42 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:47
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:00 - 31.08.2026 16:36
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴293 769.46 Лот №1 - Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
- Лот №2 ₴34 890.96 Лот №2 - Аналізатор сечі, НК 024:2023: 57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro ) напівавтоматичний/ НК 031:2024: W020101020102 Напівавтоматичні аналізатори сечі