• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Ставищенський ЗДО «Калинка» Брусилівської селищної ради)

Операції з постачання послуг з харчування дітей закладу дошкільної освіти звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом "г" підпункту 197.1.7 пункту 197. статті Податкового кодексу України

Торги не відбулися

376 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 58a2ecd101a540159868a446b5af2b80
Внутрішній номер закупівлі: 30119124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-009268-a   
Замовник: Ставищенський заклад дошкільної освіти" Калинка" Брусилівської селищної ради
Контактна особа: Катерина Рибак +380661019581 stavischekalinka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 376 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 15:09 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 15:09 - 26.08.2026 00:00
Аукціон: з 26.08.2026 12:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴376 800.00 ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Ставищенський ЗДО «Калинка» Брусилівської селищної ради)