• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти Марківський ліцей Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).

Торги не відбулися

827 760.00 UAH без ПДВ
Номер: 8a9500ed2fc047dd8f70e90702ee4a93
Внутрішній номер закупівлі: 30116694
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-006828-a   
Замовник: Марківський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківького району, Івано-франківської області
Контактна особа: Слижук Оксана Петрвна +380686436508 byhslyzhuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 827 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 13:51 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 13:51 - 26.08.2026 00:00
Аукціон: з 26.08.2026 14:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴827 760.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти Марківський ліцей Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).