-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюбінги та супутні вироби (труба, фланець, муфта, прокладка)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-005667-a
Завершена
26 145.00
UAH з ПДВ
Номер:
4939e3f970e34380a16a577fb6313174
Внутрішній номер закупівлі:
30115523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-005667-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43957533
-
Адреса:
62458, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Покотилівка, вул.Незалежності, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
26 145.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба 63 3,0 SDR-17 W/P PE 100 PN 10 (100м) - 100 м.; ТРУБА ВОДА ПЕ100 SDR17 63х3,8 - 50 м.
Кількість
150 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Фланець ПЕ-Ст 110х4" (DN 100) - 2 шт.; Муфта ПЕ-ПЕ 110х110 - 1 шт.; Прокладка біконіт Ду 100 - 4 шт.;
Кількість
7 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІФАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40797339
-
Контактна особа:
+380504061640
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, ВАЩЕНКІВСЬКИЙ В'ЇЗД будинок 4
Ціна пропозиції
26 145.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2026 12:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f05f7779c52047e99f1a0ec56983686a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-18-005667-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІФАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40797339
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, ВАЩЕНКІВСЬКИЙ В'ЇЗД будинок 4
Номер договору:
272
Сума договору:
26 145.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
21 787.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
17.08.2026 12:41
Статус:
Підписаний