-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Брикети паливны з лушпиння соняшника
Тендер Prozorro UA-2019-01-30-002723-b
Брикети паливны з лушпиння соняшника
Торги не відбулися
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 240.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 240.00 UAH
Номер:
cc58f650e1b442a5b0ed6e1ff05e07ed
Внутрішній номер закупівлі:
3011411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-30-002723-b
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729116
-
Адреса:
20214, Україна, Черкаська область, Шевченкове, Шевченка 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Потабенко Олександр Анастасійович 380474020178 239780@ukr.net http://www.shevchenkove.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
240.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2019 14:26 - 05.02.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2019 14:26 - 15.02.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливны з лушпиння соняшника
Кількість
42 тонни
Період постачання
до 30.04.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гетьман П.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2133505953
-
Контактна особа:
Журавльов Богдан Миколайович +380474155124 stefa.com.ua@gmail.com
-
Адреса:
20603, Україна, Черкаська область, Шпола, вул. Кірова 16
Початкова пропозиція
120 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 000.00 UAH з ПДВ
Документи
19
Скарги
0