• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери)

Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери). Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 26250.00 грн. (Двадцять шість тисяч двісті п'ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ. Код економічної класифікації видатків бюджету: 3110. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: серпень 2026 року

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 13 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 13 годин назад

26 250.00 UAH без ПДВ
Номер: 3290c048dc54414a8caadb9b06827c34
Внутрішній номер закупівлі: 30113170
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-003296-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Житомирській області
Контактна особа: Олександр Назарук +380412407630 nazaruk.oleksandr99@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 11:09 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 11:09 - 26.08.2026 00:00
Аукціон: з 26.08.2026 14:41
Період кваліфікації: 26.08.2026 00:00 - 31.08.2026 12:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 250.00 ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери)