• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ураган 300мл ( ДК 021:2015:24450000-3-Агрохімічна продукція)

Завершена

1 700.00 UAH без ПДВ
Номер: a1f861875935419dbc6fed75bcb3279e
Внутрішній номер закупівлі: 30112893
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-003002-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Марина Бондарчук +380675427813 kkp.rmr.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 700.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ураган 300мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 штука
Період постачання до 14.08.2026
Місце постачання 42000, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Залізнична 125 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КИШУН ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Ціна пропозиції 1 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2026 11:01
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a1ca0644545b4dd4a1ec8c93741b69ba
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-18-003002-a-a1
Постачальник: КИШУН ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Номер договору: 237
Сума договору: 1 700.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Ураган 300мл: 340.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 14.08.2026 10:55
Статус:
Підписаний