• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі у житловому будинку, розташованому за адресою: вул. Калинова, буд. 84, м. Дніпро)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 8 днів назад

1 305 000.00 UAH без ПДВ
Номер: b4b60575834545238a5b38137f7d98c0
Внутрішній номер закупівлі: 30112785
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-002918-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Васильєва +380633409477 tender_sme@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 305 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 10:56 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 10:56 - 26.08.2026 00:00
Аукціон: з 26.08.2026 11:24
Період кваліфікації: 26.08.2026 00:00 - 28.08.2026 10:05
Період завантаження договору: 03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 305 000.00 Послуга з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі у житловому будинку, розташованому за адресою: вул. Калинова, буд. 84, м. Дніпро)