-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля підкладок КЦТ (CdZnTe) для вирощування епітаксійних шарів КРТ для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-012199-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 4 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 4 робочих дні
977 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
a2bc150c4e77477fa23649b2761dba16
Внутрішній номер закупівлі:
30109062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-012199-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роксолана Жолобчук +380442393235 viddil_dogovoriv@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31712330-2 Напівпровідникові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
977 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 18:07 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 18:07 - 25.08.2026 09:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:19
Період кваліфікації:
з 25.08.2026 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴977 500.00 Код ДК 021:2015 - 31710000-6 Електронне обладнання (закупівля підкладок КЦТ (CdZnTe) для вирощування епітаксійних шарів КРТ для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)