-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-012126-a
Торги відмінено
2 985 675.00
UAH без ПДВ
Номер:
789f6ebc9dcb4b27bb476750f7ac55fe
Внутрішній номер закупівлі:
30108992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-012126-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 73
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336031
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Дністерська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 985 675.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 18:09 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 18:09 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4741f8525b76402b88f241c15d949264
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовником під час повторної перевірки документів та інформації щодо закупівлі UA-2026-08-17-012126-a виявлено технічну помилку при визначенні та оприлюдненні очікуваної вартості закупівлі, а також відповідної суми у річному плані закупівель.
За результатами повторного розрахунку, проведеного з урахуванням фактичної кількості учнів, кількості днів харчування та граничної вартості безоплатного одноразового харчування, визначено, що правильна очікувана вартість закупівлі становить 4 987 136,00 грн.
Оскільки після оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів усунути зазначене порушення шляхом зміни очікуваної вартості в межах уже оголошеної процедури неможливо, Замовником прийнято рішення про відміну відкритих торгів на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178.
Відповідне рішення та обґрунтування підстав для відміни закупівлі викладено у протоколі уповноваженої особи від 19.08.2026 №19/08/26. Після відміни процедури Замовником буде приведено річний план закупівель у відповідність до фактичної потреби та розпочато нову процедуру закупівлі з правильно визначеною очікуваною вартістю.
Період оскарження:
19.08.2026 12:04 - 30.08.2026 00:00
Дата опублікування:
19.08.2026 12:04
Дата виконання:
30.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 985 675.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень