-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Заливна в с. Анисів Чернігівського району Чернігівської області (Код за ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011642-a
Завершена
1 536 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
64f56350ca344fb5be04db0f7245dcfd
Внутрішній номер закупівлі:
30108509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-011642-a
Замовник:
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412751
-
Адреса:
15562, Україна, Чернігівська область, с. Іванівка, вул. Дружби, 33Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Семченко +380731709365 buh_ivanivka@ukr.net https://iotg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 536 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:59 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:59 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:13
Період кваліфікації:
25.08.2026 00:00 - 25.08.2026 15:38
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 536 666.67 Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Заливна в с. Анисів Чернігівського району Чернігівської області (Код за ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)