• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Устаткування для операційних блоків» (Рукоятка ультразвукової скальпельної системи для з'єднання з генератором USG 10 Plus і ножицями, діаметр 1,6см – 44750 (Руків’я ультразвукової хірургічної системи м'якої тканини багаторазового використання); Рукоятка ультразвукової скальпельної системи для з'єднання з генератором USG 10 Plus і ножицями, діаметр 2,5см – 44750 (Руків’я ультразвукової хірургічної системи м'якої тканини багаторазового використання); Ножиці ультразвукові гачкоподібні для руків’я ультразвукової хірургічної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина робочої частини від 62мм до 112 мм – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 36см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 14см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 45см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 23см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 17см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 9см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Степлер циркулярний внутрішньопросвітний одноразового використання – 59875 (Степлер циркулярний внутрішньопросвітний одноразового використання); Ендоскопічний зшиваючо-ріжучий степлер одноразового використання, довжина штоку 325мм±10мм – 59870 (Степлер лінійний ручний різальний для відкритих операцій одноразового використання); Ендоскопічний зшиваючо-ріжучий степлер одноразового використання, довжина штоку 340мм±10мм – 59870 (Степлер лінійний ручний різальний для відкритих операцій одноразового використання); Гемороїдальний степлер одноразового використання, зовнішній діаметр 32мм – 46737 (Хірургічний гемороїдальний степлер одноразового застосування); Гемороїдальний степлер одноразового використання, зовнішній діаметр 34мм – 46737 (Хірургічний гемороїдальний степлер одноразового застосування); Ранорозширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання, діаметр каналу - 150мм±5мм – 38821 (Розширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання); Ранорозширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання, діаметр каналу - 120мм±5мм – 38821 (Розширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання); Ранорозширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання, діаметр каналу - 220мм±5мм – 38821 (Розширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання))

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 3 робочих дні
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 3 робочих дні

2 184 485.98 UAH без ПДВ
Номер: ff8cc2e1f602433991e45c8d62934e4c
Внутрішній номер закупівлі: 30108296
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-011429-a   
Замовник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
Контактна особа: Олена Шкарапута +380966728027 vmkccreg_med1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 184 485.98 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 16:47 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 16:47 - 25.08.2026 10:00
Аукціон: з 26.08.2026 15:05
Період кваліфікації: з 25.08.2026 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 184 485.98 «Устаткування для операційних блоків» (Рукоятка ультразвукової скальпельної системи для з'єднання з генератором USG 10 Plus і ножицями, діаметр 1,6см – 44750 (Руків’я ультразвукової хірургічної системи м'якої тканини багаторазового використання); Рукоятка ультразвукової скальпельної системи для з'єднання з генератором USG 10 Plus і ножицями, діаметр 2,5см – 44750 (Руків’я ультразвукової хірургічної системи м'якої тканини багаторазового використання); Ножиці ультразвукові гачкоподібні для руків’я ультразвукової хірургічної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина робочої частини від 62мм до 112 мм – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 36см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 14см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 45см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 23см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 17см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Ножиці ультразвукові для ультразвукової скальпельної системи USG 10 Plus, одноразового використання, довжина штока 9см±1,0см – 44755 (Насадка для руків’я ультразвукової хірургічної системи для м'яких тканин одноразового використання); Степлер циркулярний внутрішньопросвітний одноразового використання – 59875 (Степлер циркулярний внутрішньопросвітний одноразового використання); Ендоскопічний зшиваючо-ріжучий степлер одноразового використання, довжина штоку 325мм±10мм – 59870 (Степлер лінійний ручний різальний для відкритих операцій одноразового використання); Ендоскопічний зшиваючо-ріжучий степлер одноразового використання, довжина штоку 340мм±10мм – 59870 (Степлер лінійний ручний різальний для відкритих операцій одноразового використання); Гемороїдальний степлер одноразового використання, зовнішній діаметр 32мм – 46737 (Хірургічний гемороїдальний степлер одноразового застосування); Гемороїдальний степлер одноразового використання, зовнішній діаметр 34мм – 46737 (Хірургічний гемороїдальний степлер одноразового застосування); Ранорозширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання, діаметр каналу - 150мм±5мм – 38821 (Розширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання); Ранорозширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання, діаметр каналу - 120мм±5мм – 38821 (Розширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання); Ранорозширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання, діаметр каналу - 220мм±5мм – 38821 (Розширювач для створення ендоскопічного доступу, одноразового використання))