-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: CGXMTB/RIF-50, Xpert MTB/RIF Ultra, CE-IVD HBDC з визначенням резистентності до рифампіцину, або еквівалент, Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: GXMTB/XDR-CE-10 з визначенням широкої медикаментозної резистентності до ізоніазиду, етіонаміду, фторхінолонів та ін’єкційних препаратів другого ряду, або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011274-a
Код НК 031:2025 W0105900102 ВИЗНАЧЕННЯ ДНК ТА/АБО РНК:БАКТЕРІЇ ТА/АБО ВІРУСИ
Торги відмінено
45 436 058.80
UAH без ПДВ
Номер:
82584d8ed0284ebcaafcb1fa36d9d8ea
Внутрішній номер закупівлі:
30108132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-011274-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Брущенко +380671344281 l.brushchenko@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 436 058.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:39 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:39 - 28.08.2026 10:00
Аукціон:
з 31.08.2026 15:36
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f15313264a294edf95f8acc854bbf9f9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
В електронному полі річного плану «сума/очікувана вартість» та в електронному полі Закупівлі «сума/очікувана вартість» не вірно вказана сума/очікувана вартість плану та сума/очікувана вартість закупівлі.
Період оскарження:
20.08.2026 11:11 - 31.08.2026 00:00
Дата опублікування:
20.08.2026 11:11
Дата виконання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴45 436 058.80 ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: CGXMTB/RIF-50, Xpert MTB/RIF Ultra, CE-IVD HBDC з визначенням резистентності до рифампіцину, або еквівалент, Реагенти діагностичні до системи для ПЛР у реальному часі GeneXpert: GXMTB/XDR-CE-10 з визначенням широкої медикаментозної резистентності до ізоніазиду, етіонаміду, фторхінолонів та ін’єкційних препаратів другого ряду, або еквівалент)