-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Мирна, 14, с-ще Гостомель Бучанського району, Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010826-a
Роботи за предметом закупівлі виконуються з використанням матеріалів, що надаються Замовником. Вартість матеріалів Замовника не включається до ціни тендерної пропозиції Учасника та не підлягає оплаті Підряднику.
Торги не відбулися
1 138 883.33
UAH без ПДВ
Номер:
694bbdc2092f430f9e36cee215953137
Внутрішній номер закупівлі:
30107692
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010826-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ГОСТОМЕЛЬ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35413136
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, Бучанський р-н, селище міського типу Гостомель, вул.Свято-Покровська, будинок 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гаврикова +380509646919 kpgostomel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 138 883.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:22 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:22 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 15:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 138 883.33 Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Мирна, 14, с-ще Гостомель Бучанського району, Київської області