-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг 20 мм; Круг 30 мм; Круг 40 мм
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010108-a
Завершена
7 036.02
UAH з ПДВ
Номер:
c6bac389e132473d96c0425ab3ea1e3c
Внутрішній номер закупівлі:
30106969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010108-a
Замовник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бузян Ольга Миколаївна 380486233867 tender2196@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
7 036.02 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Круг 20 мм;
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
17.08.2026 - 20.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Круг 30 мм;
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
17.08.2026 - 20.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Круг 40 мм
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
17.08.2026 - 20.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВ МЕТАЛ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36441934
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, буд. 5
Ціна пропозиції
7 036.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2026 15:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e7f8173aa9a34233a9122f17ddec7832
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-17-010108-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АВ МЕТАЛ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36441934
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, буд. 5
Номер договору:
389-26
Сума договору:
7 036.02 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 863.35 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Круг 20 мм;: 130.00000 UAH без ПДВ
Круг 30 мм;: 342.67000 UAH без ПДВ
Круг 40 мм: 570.00000 UAH без ПДВ
Круг 30 мм;: 342.67000 UAH без ПДВ
Круг 40 мм: 570.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
17.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний