-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі у житловому будинку, розташованому за адресою: шосе Донецьке, буд. 2, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-009300-a
Завершена
273 604.17
UAH без ПДВ
Номер:
ed4de56d32d84233b70f0a63f99b24ad
Внутрішній номер закупівлі:
30106154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-009300-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Васильєва +380633409477 tender_sme@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
273 604.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:28 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:28 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:55
Період кваліфікації:
25.08.2026 00:00 - 28.08.2026 09:42
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴273 604.17 Усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі у житловому будинку, розташованому за адресою: шосе Донецьке, буд. 2, м. Дніпро)