-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-009208-a
Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів
Торги не відбулися
146 607.40
UAH без ПДВ
Номер:
ceb6313961424a868676756201efdace
Внутрішній номер закупівлі:
30106074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-009208-a
Замовник:
КП "Шостка-Зеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35187349
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул. Шевченко, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончаренко О.М. +380687775584 kpszb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
146 607.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:40 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:40 - 25.08.2026 00:10
Аукціон:
з 26.08.2026 13:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴146 607.40 Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів