-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-007798-a
Торги не відбулися
1 989 134.00
UAH без ПДВ
Номер:
4540f65f86e54a66ac1928a939109460
Внутрішній номер закупівлі:
30104681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-007798-a
Замовник:
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24352198
-
Адреса:
20332, Україна, Черкаська область, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Ромасевич +380637600606 zakypudsh@meta.ua http://dmschool.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 989 134.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:39 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:39 - 01.09.2026 13:55
Аукціон:
з 02.09.2026 14:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 989 134.00 «Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»