-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-007776-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
2e58e10bde6e4540b9739187d7b40f5f
Внутрішній номер закупівлі:
30104658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-007776-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313925
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щиток на 6 автоматів зовнішнього монтажу
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Коробка розподільна герметична зовнішня квадратна 85х85х40 мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимикач OPERA (білий) 2002
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
310.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2026 14:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
42aff3168ec545bcad47a7fc028cf157
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-17-007776-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
39/5/5-91/2026
Сума договору:
310.18 UAH з ПДВ
Сума договору:
258.48 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Щиток на 6 автоматів зовнішнього монтажу: 241.99000 UAH без ПДВ
Коробка розподільна герметична зовнішня квадратна 85х85х40 мм: 33.95000 UAH без ПДВ
Вимикач OPERA (білий) 2002: 34.24000 UAH без ПДВ
Коробка розподільна герметична зовнішня квадратна 85х85х40 мм: 33.95000 UAH без ПДВ
Вимикач OPERA (білий) 2002: 34.24000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
17.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний