-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
26Т-672_09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо) (Лот №1 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо); Лот №2 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо); Лот №3 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо))
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006222-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
676 917 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
eae28ed9a38e4e579c3f8e5815dc69de
Внутрішній номер закупівлі:
30103109
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006222-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена ЧИЧИРКО +380444612559 olena.chychyrko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
676 917 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:58 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:58 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:12
Період кваліфікації:
25.08.2026 00:00 - 31.08.2026 11:04
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴225 639 200.00 Лот №1 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
- Лот №2 ₴225 639 200.00 Лот №2 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
- Лот №3 ₴225 639 200.00 Лот №3 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)