• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Холодильник побутовий

Торги не відбулися

70 197.40 UAH без ПДВ
Номер: 7acbe4347ca94a96b07a52a8648c0241
Внутрішній номер закупівлі: 30103094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-006216-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39711130-9 ХолодильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 70 197.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 13:38 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 13:38 - 25.08.2026 00:00
Аукціон: з 25.08.2026 14:36

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КЗ "ПТУ № 2" ДМР
КЗ "ПТУ № 2" ДМР
UA-EDR 02541349

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 197.40 Холодильник побутовий