-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі складського корпусу (заходи з енергозбереження) Антопільського психоневрологічного інтернату розташованого за адресою:Вінницька область Тульчинський район ,с. Антопіль вул. Вишнева,46
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006078-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
1 734 760.00
UAH без ПДВ
Номер:
2d3e46ca408e434182a2d217a326730c
Внутрішній номер закупівлі:
30102959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006078-a
Замовник:
Антопільський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188108
-
Адреса:
24249, Україна, Вінницька область, село Антопіль, Вінницька область Тульчинський район село Антопіль
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марищена Марина Сергіївна +380983631865 internat_an@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 734 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 13:35 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 13:35 - 25.08.2026 13:36
Аукціон:
з 26.08.2026 13:22
Період кваліфікації:
25.08.2026 13:36 - 02.09.2026 08:43
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 734 760.00 Поточний ремонт покрівлі будівлі складського корпусу (заходи з енергозбереження) Антопільського психоневрологічного інтернату розташованого за адресою:Вінницька область Тульчинський район ,с. Антопіль вул. Вишнева,46