-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Офісні меблі (Івано-Франківська область)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-005663-a
Закупівля проводиться згідно з постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Торги не відбулися
13 333.34
UAH без ПДВ
Номер:
2c6b34a724384121b4ff2130b1a9d511
Внутрішній номер закупівлі:
30102558
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-005663-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Морозова Олена Степанівна 380953756421 zakup221@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 333.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 13:14 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 13:14 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 11:12
Тендерна документація
- Лот №1 ₴4 166.67 Офісні меблі (Івано-Франківська область)
- Лот №2 ₴4 166.67 Офісні меблі (Івано-Франківська область)
- Лот №3 ₴5 000.00 Офісні меблі (Івано-Франківська область)