-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Повітряні фільтри (код 42514310-8) код ДК 021:2015 – 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої.
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-004119-a
Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова).
Завершена
2 776 406.58
UAH без ПДВ
Номер:
5f52275d89b34c23ab01167464098a93
Внутрішній номер закупівлі:
30101011
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-004119-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава, будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковтун Тетяна Василівна 380442398737 tetianatender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 776 406.58 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 12:01 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 12:01 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:38
Період кваліфікації:
25.08.2026 00:00 - 28.08.2026 10:34
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 776 406.58 Повітряні фільтри (код 42514310-8) код ДК 021:2015 – 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої.