-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 55524000-9 Кейтерингові послуги для шкіл))
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-003143-a
Торги не відбулися
759 070.00
UAH без ПДВ
Номер:
ecc43e8a8e104b2288f9bed311dfa858
Внутрішній номер закупівлі:
30100057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-003143-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44045852
-
Адреса:
63520, Україна, Харківська область, с. Тернова, вул. Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Деговцов +380674975723 osvita-zakypivl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
759 070.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 11:17 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 11:17 - 25.08.2026 08:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴759 070.00 ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 55524000-9 Кейтерингові послуги для шкіл))