-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюбінги та супутні вироби ( труба, перехід, фланець, відвід, прокладка біконіт)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-001809-a
Завершена
13 395.42
UAH з ПДВ
Номер:
10967e911a3049f0a8c806434b0b6ba8
Внутрішній номер закупівлі:
30098710
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-001809-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43957533
-
Адреса:
62458, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Покотилівка, вул.Незалежності, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
13 395.42 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба ППР Дn 20х2,8 скловолокно PN20 Formul (140)
Кількість
4 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кріплення д/труб Ду 40 (48-53) М8
Кількість
20 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Муфта ППР Ду 50 Formul (60) ** 4 шт Коліно ППР Ду 50х90° Formul (35) 4 шт Перехід ППР Ду 50х1 1/2" ВР п./ключ Formul (20) ** 2 шт Перехід ППР Ду 50х1 1/2" ЗР п./ключ Formul (15) ** 3 шт Труба ППР Дn 50х6,9 скловолокно PN20 Formul (24) ** 8 м Різьба сталева Ду 15 К (імп.) 4 шт Різьба сталева Ду 40 К (імп.) 4 шт; Фланець сталевий Ду 50 (Ру=10) імп. 2 шт Різьба сталева Ду 25 К (імп.) 2 шт Перехід ППР Ду 32х1" ВР Formul (75) ** 7 шт Коліно ППР Ду 32х90° Formul (125) ** ** 7 шт Муфта ППР Ду 32 Formul (200) ** 4 шт Кран кульовий в-з Ду 25 руч. DK Grand (6/48) Ру=40, Т= -20..+150 С; вода, пар, повітря 2 шт Клапан звор муфт Ду 25 лат. шток "MS" (13/104) 2 шт Перехід ППР Ду 32х1" ЗР Formul (60) ** 4 шт Різьбове з'єднання "американка" пряме НІКЕЛЬ Ду 25 DK Grand 5 шт Кран кульовий в-в Ду 15 руч. DK Grand (12/96) Ру=40, Т= -20..+150 С; вода, пар, повітря 4 шт Кран кульовий в-з Ду 15 руч. DK Grand (12/96) Ру=40, Т= -20..+150 С; вода, пар, повітря 4 шт Муфта ППР Ду 20 Formul (600) ** 4 шт Коліно ППР Ду 20х90° Formul (400) 4 шт Перехідник 25Вх15З посилен. 4 шт Муфта латун. перехід. 25х15 посилен. 4 шт Патрубок для пол. шлангів Ду 15Зх16 посилен. 2 шт Футорка латунна 50х40 посилен. 3 шт
Кількість
93 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОАРМАТУРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44721189
-
Контактна особа:
+380443531033
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Куренівська будинок 16А
Ціна пропозиції
13 395.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2026 10:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f43ea0a46b454b869ee4873a1d34d60b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-17-001809-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОАРМАТУРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44721189
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Куренівська будинок 16А
Номер договору:
101583
Сума договору:
13 395.42 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 162.85 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
11.08.2026 10:23
Статус:
Підписаний