-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кантилевери для атомно-силового мікроскопа
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-001396-a
Завершена
44 599.80
UAH з ПДВ
Номер:
72d6e9221a634308ab66ef7f9df4e624
Внутрішній номер закупівлі:
30098292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-001396-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-07-16-004675-a
Очікувана вартість:
44 599.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: кошти Державного бюджету України (згідно з держбюджетною темою № 2810). Покупець здійснює оплату за належно поставлений Товар на підставі видаткової накладної протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дати її підписання Сторонами (з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021 року № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану»). Покупець має право на відстрочку платежу за поставлений Товар, зокрема у випадках, визначених п.14.6 Договору. За таких умов розрахунок Покупцем здійснюється протягом 7 (семи) робочих днів з моменту усунення (завершення) відповідної обставини, яка обмежувала можливість здійснення оплати.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписУмови поставки Товару: поставка здійснюється Постачальником одноразово відповідно до заявки, що подається Покупцем в межах строку, визначеного п.7.1 Договору. Заявка подається Покупцем засобом телефонного зв’язку або в письмовій формі, або електронною поштою (на вибір Покупця). Номери телефонів, електронні адреси та адреси для подання заявок зазначені Сторонами у розділі 19 Договору. Поставка Товару відповідно до заявки Покупця здійснюється протягом 60 (шістдесяти) днів з дати її отримання Постачальником. Заявка Покупця, направлена електронною поштою, вважається отриманою Постачальником з дати її направлення Покупцем. У випадку направлення заявки декількома з перелічених у Договорі способами, датою отримання Постачальником заявки Покупця вважається найбільш рання дата отримання заявки.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кантилевери для атомно-силового мікроскопа SCM-PIT-V2
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Місце постачання
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НОВАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34184403
-
Контактна особа:
Дмитро Меленевський 380506588107
-
Адреса:
02095, Україна, Київська область, Київ, Дніпровська набережна,14-А. Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: МЕЛЕНЕВСЬКИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, місто Київ, пр.Науки, будинок 35, корпус 3, квартира 23. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Ціна пропозиції
44 599.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2026 10:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2dc7d93d1ac24a869ee4863bda01c3d1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-17-001396-a-a1
Постачальник:
ТОВ "НОВАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34184403
-
Адреса:
02095, Україна, Київська область, Київ, Дніпровська набережна,14-А. Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: МЕЛЕНЕВСЬКИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, місто Київ, пр.Науки, будинок 35, корпус 3, квартира 23. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Номер договору:
ВТзО-26111
Сума договору:
44 599.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
37 166.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
14.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний