-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-011325-a
№46 Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
5 151 667.80
UAH без ПДВ
Номер:
31ee6b36a8c94fcfae0c79c094e63525
Внутрішній номер закупівлі:
30094791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-011325-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 151 667.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 17:36 - 20.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 17:36 - 23.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:00
Період кваліфікації:
23.08.2026 00:00 - 26.08.2026 10:36
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 151 667.80 послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра