-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
«код ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги» (ЛОТ 1 – Послуги з кейтерингу для ліцею імені М.С.Рудяка ЛОТ 2 – Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 ЛОТ 3- Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 )
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-011216-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 20 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 20 годин назад
3 159 330.00
UAH без ПДВ
Номер:
d341617f4b294f9bba84c29257603915
Внутрішній номер закупівлі:
30094684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-011216-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2 блок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380678994066 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 159 330.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 18:34 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 18:34 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
24.08.2026 11:12 - 24.08.2026 11:35
Період кваліфікації:
24.08.2026 11:35 - 31.08.2026 19:06
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴745 710.00 Послуги з кейтерингу для ліцею імені М.С.Рудяка
- Лот №2 ₴661 440.00 Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №6
- Лот №3 ₴1 752 180.00 Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №8