-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-011208-a
За рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України що фінансуються та/або співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility або спеціального фонду Державного бюджету України. План України: 12.10. Інвестиції не менше 100 млн євро (у гривневому еквіваленті) у розмінування сільськогосподарських земель. Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення гуманітарного розмінування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2024 року № 284 з метою відновлення сільськогосподарського виробництва на розмінованих земельних ділянках.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 3 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 3 робочих дні
40 946 604.67
UAH без ПДВ
Номер:
26a9e2fd1ba9403d8127e75d41756492
Внутрішній номер закупівлі:
30094673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-011208-a
Замовник:
Центр гуманітарного розмінування
×
-
Код ЄДРПОУ:
45011096
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдай Сергій 380932706020 s.gajdaj@uachd.gov.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
40 946 604.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 17:22 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 17:22 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
28.08.2026 15:13 - 28.08.2026 15:48
Період кваліфікації:
з 28.08.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 946 604.67 Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)