• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення гуманітарного розмінування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2024 року № 284 з метою відновлення сільськогосподарського виробництва на розмінованих земельних ділянках.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 3 робочих дні
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 3 робочих дні

43 691 916.62 UAH без ПДВ
Номер: f2a48c71fc98408c839c8c441caec818
Внутрішній номер закупівлі: 30094393
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-010927-a   
Замовник: Центр гуманітарного розмінування
Контактна особа: Гайдай Сергій 380932706020 s.gajdaj@uachd.gov.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 43 691 916.62 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 16:52 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 16:52 - 28.08.2026 00:00
Аукціон: 28.08.2026 15:55 - 28.08.2026 16:30
Період кваліфікації: з 28.08.2026 16:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴43 691 916.62 Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)