• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт системи електричної мережі об’єкта з підключенням обладнання гібридної сонячної електростанції за адресою: Вишгородський р-н, Київська обл., місто Вишгород, вулиця Шкільна, будинок 14

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 5 днів назад

1 590 718.33 UAH без ПДВ
Номер: d54dc241e8ff402dad8abf47651f90c4
Внутрішній номер закупівлі: 30094150
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-010685-a   
Замовник: АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ІНТЕЛЕКТ» ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Бондар Ольга Юріївна +380459625282 intelekt2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 590 718.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 16:28 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 16:28 - 29.08.2026 10:00
Аукціон: з 31.08.2026 14:54
Період кваліфікації: 29.08.2026 10:00 - 01.09.2026 13:51
Період завантаження договору: 07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 590 718.33 Капітальний ремонт системи електричної мережі об’єкта з підключенням обладнання гібридної сонячної електростанції за адресою: Вишгородський р-н, Київська обл., місто Вишгород, вулиця Шкільна, будинок 14