-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових (1-4 класи) та пільгових категорій (5-11 класи) у Славському академічному ліцеї Славської селищної ради (аутсорсинг) (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-009825-a
Торги не відбулися
3 975 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
8c79ec34ae994bdf9c4e57b714afbf19
Внутрішній номер закупівлі:
30093293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-009825-a
Замовник:
Відділ освіти, культури та спорту Славської селищної ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45323641
-
Адреса:
82660, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, селище міського типу Славсько, вул. Івасюка, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юрій Стегура +380687511212 steguraurij3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 975 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 15:40 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 15:40 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 975 200.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових (1-4 класи) та пільгових категорій (5-11 класи) у Славському академічному ліцеї Славської селищної ради (аутсорсинг) (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування)