• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту системи відеоспостереження в с.Сербка Курісівсьської сільської ради Березівського району Одеської області.

Торги не відбулися

340 529.90 UAH без ПДВ
Номер: df4fe63b6f5148d893f3af86bf29ba63
Внутрішній номер закупівлі: 30092926
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-009455-a   
Замовник: КУРІСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Микола Вишневський +380978438122 zakupivli.oms@gmail.com https://kurisovska.gr.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 340 529.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 15:39 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 15:39 - 22.08.2026 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴340 529.90 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Встановлення в с.Сербка Березівського району Одеської області камер відеоспостереження).