• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 за ДК 021:2015: 09130000 Нафта і дистиляти

Завершена

133 283.33 UAH без ПДВ
Номер: b254db6323fc4539b4d030c5dab3e6cc
Внутрішній номер закупівлі: 30092746
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-009284-a   
Замовник: Комунальне підприємтсво "Вишневе"
Контактна особа: Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 133 283.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 15:22 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 15:22 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: 24.08.2026 12:32 - 24.08.2026 13:01
Період кваліфікації: 24.08.2026 13:01 - 26.08.2026 09:28
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴133 283.33 Бензин А-95 за ДК 021:2015: 09130000 Нафта і дистиляти