-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-009109-a
Торги не відбулися
120 375.00
UAH без ПДВ
Номер:
9ea0d2a715444ff88c9cb7b5335e982f
Внутрішній номер закупівлі:
30092573
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-009109-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МКП "ГАТНЕ" ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38679832
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Коберник +380633131833 0096995@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 375.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 15:16 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 15:16 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 13:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 375.00 Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні