• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів, внутрішньоквартальних житлових, прибудинкових та інших територій Полтавської міської територіальної громади

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 3 дні назад

25 436 309.15 UAH без ПДВ
Номер: 647f27736b474cb49e140fdd3615a7b9
Внутрішній номер закупівлі: 30092560
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-009094-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
Контактна особа: Ігор Ланюк +380532561938 gorgyts190@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 25 436 309.15 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 15:15 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 15:15 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: 24.08.2026 15:15 - 24.08.2026 15:44
Період кваліфікації: 24.08.2026 15:44 - 28.08.2026 15:37
Період завантаження договору: 03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 436 309.15 Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів, внутрішньоквартальних житлових, прибудинкових та інших територій Полтавської міської територіальної громади