-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обмежувальні стаціонарні стовпчики з нержавіючої сталі
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-008075-a
-
Подача пропозицій період закінчився 5 днів назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Призупинено
397 083.33
UAH без ПДВ
Номер:
ce4b3b2427d04a429e6ad8ab59772ddf
Внутрішній номер закупівлі:
30091534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-008075-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359701
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, 04080, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДМИТРІВСЬКА, будинок 16 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Велика Софія Андріївна 380632500994 PODOL_TENDER@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
397 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:41 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:41 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴397 083.33 Обмежувальні стаціонарні стовпчики з нержавіючої сталі