-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвoму фoндi (пoтoчний рeмoнт caнтeхcиcтeм у житлoвому будинку, розташованому за адресою: м. Дніпро, прocп. Пeтрa Кaлнишeвcькoгo, буд. 19)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-007835-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
122 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
daaf2f4c9713475a98a17c348564f5c5
Внутрішній номер закупівлі:
30091297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-007835-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Маріанна Войцехова +380633409477 voycehova79@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
122 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:32 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:32 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:08
Період кваліфікації:
27.08.2026 00:00 - 28.08.2026 09:58
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴122 000.00 Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвoму фoндi (пoтoчний рeмoнт caнтeхcиcтeм у житлoвому будинку, розташованому за адресою: м. Дніпро, прocп. Пeтрa Кaлнишeвcькoгo, буд. 19)